Назар Горук
Рейтинг
+395.86
Сила
1078.81

Назар Горук

n-horuk

avatar
Дай Бог, аби ми більше ніколи не наступали на ті самі граблі!
avatar
Для цього потрібно самим змінитись, і змінити владу в місті! Далі так жити не можна!
avatar
Хочеться вірити, що це всього лиш прикре непорозуміння.
avatar
Завжди знав, що в нас на Буковині найталановитіші журналісти, і з найбурхливішою фантазією!))) Приємно що не забуваєте) Обовязково використаю Ваші напрацювання у політичній рекламі!
avatar
avatar
Вибачте. Але ви дуже добрі і наївні. Політичний світ нажаль не такий як ви його малюєте. Люди здатні довіряти виключно красивій брехні яка має повторюватися ще за рік до початку виборчої кампанії. І до речі сюжет на телеканалі 2 хв. коштує 3000 грн., 40 хв в прямому ефірі 15 000 грн, сайт 500 і вище. Що скажите панове?
avatar
Старт залежить від того хто які цілі переслідує. Якщо якісно провести підготовлену кампанію, то за місяць можна перевернути місто з голови на ноги. :)
avatar
Приколіст ти Святослав! :)
avatar
Назви мені хоч одного кандидата який заявив вже про свою участь у виборах публічно?
avatar
:)
avatar
Олег! Ну а в тебе фотограф хоч куди… По темі пиши!
avatar
Молодець Надія!
avatar
Мої вітання Михайле!!!
avatar
Про події у ЛЬВОВІ не говорив лише лінивий. Повторюватися не буду. Пропоную думки О. Тягнибока.

Олег Тягнибок: Влада несе повну відповідальність за провокацію, яку вона організувала у Львові

«Режим Януковича зробив усе, щоби провокації у Львові 9 травня відбулися. І в цьому намаганні розбурхати Львів, провокатори від влади брутально принизили місцеву громаду, свавільно знехтували рішеннями органів місцевого самоврядування, цинічно потопталися по судовому рішенню, ухваленому іменем України». Про це заявив лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок, коментуючи події 9 травня 2011 року у Львові.

«Всеукраїнське об'єднання „Свобода“ здійснило усі необхідні законні профілактичні кроки, щоби не допустити 9 травня у Львові провокацій, які анонсували промосковські екстремісти. В першу чергу, наша політична сила здійснила необхідні політичні кроки. Зокрема, фракції „Свободи“ у місцевих радах ініціювали і домоглися ухвалення рішень про неприпустимість використання червоних прапорів у Львові (http://www.svoboda.lviv.ua/diyalnist/novyny/021120/) та Львівській області (http://www.lviv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/021266/). Політвиконком ВО „Свобода“ ухвалив заяву з вимогою до Президента не підписувати відповідний антиконституційний закон та не допустити вивішування червоних прапорів (http://www.tyahnybok.info/diyalnist/novyny/021369/). Крім цього, „Свобода“ здійснила юридичну експертизу ухваленого Верховною Радою закону „про червоні прапори“, в якій вказала на його неконституційність (http://www.lviv.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/021319/). Зрештою, президент Янукович, очевидно, усвідомлюючи брутальне порушення Конституції, здійснене коаліцією та демоліберальними тушками, так і не підписав одіозний „червонопрапорний“ закон.

Напередодні провокацій 9 травня „Свобода“ неодноразово зверталася до правоохоронних органів з вимогою не допустити будь-які провокації у Львові 9 травня. Наші депутати надали правоохоронцям інформацію про можливе застосування провокаторами зброї, спецзасобів.

»Свобода" у судовому порядку домоглася заборони антидержавних екстремістських шабашів у Львові. Навіть тоді, коли було програно суд першої інстанції, «Свобода» була єдиною політичною силою, яка подала апеляцію і домоглася відповідного рішення суду (http://www.svoboda.lviv.ua/diyalnist/novyny/021456/).

Влада здійснила і супроводжувала реваншистську «червонопрапорну» провокацію без огляду на її можливі наслідки. Зверніть увагу, як цинічно виглядає картина, коли зранку 9 травня правоохоронці не допускали львівських ветеранів та їхні родини для покладання квітів до могил на Марсовому полі, а по обіді, брутально нехтуючи судовим рішенням, мало не за руки завели провокаторів на Пагорб слави і дозволили вчинити антидержавний шабаш, після чого під міліцейським прикриттям вивезли промосковських гастролерів за межі Львова. Не дивно, що есктремістське угрупування Маркова «Родіна» після цього подякувало львівській міліції.

Таку ганьбу, коли попри всі судові рішення, влада продовжує інсинуації, не витримали прості львів'яни, які вийшли на вулиці рідного міста, щоби захистити власну честь і гідність та не дати топтати Конституцію і закон. Це була відповідь львівської громади на антиукраїнську провокацію.

9 травня 2011 року у Львові не було протистояння протилежних політичних сил. Це була брутальна провокація влади, яка повинна нести повну відповідальність за свої ганебні дії. 9 травня львівська громада вже дала їм адекватну відповідь. Режим Януковича має пам'ятати, що, нехтуючи волею народу, органів місцевого самоврядування, Конституцією, судовими рішеннями, ухваленими іменем України, вона залишає для Нації лише один спосіб дії – революцію. Саме так, зрештою, і починалися революційні події 2004 року", – заявив Олег Тягнибок.
avatar
Пане Іван! Всетаки мешканці Бульвару звикли до слова «Бульвар». Пане Іван! Якщо ваша ласка опублікуйте ці два матеріали у вашій газеті. Добра справа.
avatar
Пане Михайло! Влада для нас не самоціль, а засіб створити у нашій домівці гідні умови життя для всіх і зробити її наймилішим в світі місцем.
avatar
Дякую Святослав за вашу цікавість! В скорому часі ви дізнаєтесь про всіх учасників команди ВО «Свобода», котрі балотуватимуться від партії до органів місцевої влади і не тільки до міської та обласної рад.